Algobit

Informatyka to nauka o przetwarzaniu informacji. Algobit specjalizuje się w szeroko pojętej informatyce. Nasza działalność w zakresie programowania, polega na pisaniu aplikacji - desktopowych, webowych, oraz tych, które znajdą się na urządzeniach mobilnych. Tworzymy aplikacje zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Wliczają się w to systemy CRM, CRP, jak również kompleksowa obsługa firm.
Działalność w zakresie sieci komputerowych realizowana poprzez wiedzę i doświadczenie inżynierów sieciowych, polega na projektowaniu, oraz wdrożeniu i budowie sieci komputerowych, zarówno dla sektora prywatnego (firmy, mikro i makroprzedsiębiorstwa), jak i publicznego (urzędy, szkoły, instytucje). Mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi i projektowania sieci komputerowych w oparciu o sprzęt różnorodnych producentów, ze szczególnym nastawieniem na sprzęt marki CISCO.
Służymy również doradztwem komputerowym. Dotyczy to zarówno wdrożeń jak i doborze narzędzi informatycznych do realizacji zróżnicowanych celów.

Wykonujemy usługi z zakresu m.in. programowania, sieci komputerowych oraz tworzenie stron internetowych dla firm, instytucji, osób indywidualnych z terenów - Lesko, Sanok, Ustrzyki Dolne, Brzozów, Przemyśl, Jarosław, Krosno, Rzeszów.